Odzyskiwanie danych Bytom
Co zrobić, gdy nagle tracisz dostęp do zdjęć, dokumentów lub projektów? Przede wszystkim zachowaj spokój, ponieważ pośpieszne działania często pogarszają sytuację. Dlatego warto od razu skontaktować się ze specjalistami, którzy codziennie pracują z takimi przypadkami. SGdata pomaga mieszkańcom Bytomia odzyskać dane szybko, bezpiecznie i w rozsądnej cenie.
Wielu klientów w stresie próbuje działać na własną rękę — otwierają dyski, przekładają elektronikę albo, o zgrozo, wkładają dysk do zamrażarki. Takie działania mogą bezpowrotnie zniszczyć dane, dlatego najlepiej od razu odłączyć urządzenie i pozwolić zająć się nim profesjonalistom. SGdata wykonuje diagnozy bezpłatnie w większości przypadków, natomiast sama ekspertyza pozwala dokładnie określić szanse na odzysk i koszt usługi.
Odzyskiwanie danych z dysku
Odzyskujemy dane ze wszystkich typów i pojemności dysków — od tradycyjnych HDD po nowoczesne nośniki z interfejsem SATA i SAS. Zajmujemy się zarówno przypadkami logicznymi, jak i mechanicznymi, a dzięki pracy w komorze laminarnej możemy bezpiecznie wymieniać głowice lub inne elementy mechaniczne.
- odzysk po formacie, reinstalacji systemu i przypadkowym usunięciu plików,
- uszkodzenia głowic, silnika, elektroniki i modułów firmware,
- naprawa po awarii zasilania lub przepięciu.
Odzyskiwanie danych z dysku SSD

Dyski SSD potrafią być niewykrywane lub raportować zerową pojemność, jednak w wielu przypadkach da się odzyskać dane, wykonując odczyt układów pamięci NAND i rekonstrukcję logiczną.
Dzięki zaawansowanym narzędziom możemy przywrócić pliki nawet po uszkodzeniu kontrolera.
Odzyskiwanie danych z kart pamięci
Odzyskujemy zdjęcia i pliki z kart SD, microSD, CF i innych pamięci flash, zarówno po formacie,
jak i w sytuacjach, gdy urządzenie przestaje je wykrywać. W przypadkach fizycznych uszkodzeń lub błędów kontrolera stosujemy metody ISP oraz chip-off.
Odzyskiwanie danych z pendrive – Bytom
Wykorzystując oprogramowanie Visual NAND Reconstructor i własne rozwiązania techniczne,
potrafimy odzyskać dane z każdego rodzaju pendrive’a – również monolitycznego lub zalanego.
Odzyskiwanie danych RAID i NAS – Bytom
Zajmujemy się odzyskiwaniem danych ze wszystkich poziomów RAID oraz serwerów NAS,
takich jak Synology, QNAP, WD, TerraMaster czy Seagate.
W przypadku błędów konfiguracji lub uszkodzeń wielu dysków rekonstruujemy strukturę macierzy,
dzięki czemu możliwe jest przywrócenie danych bez utraty integralności.
Cennik
Każdy przypadek analizujemy indywidualnie, dlatego warto opisać objawy i okoliczności zdarzenia.
Wstępną wycenę najczęściej podajemy już po rozmowie telefonicznej.
Szczegółowy cennik znajdziesz również na stronie cennik odzyskiwania danych.
Odzyskiwanie danych Bytom – SGdata!
W przypadku utraty danych skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo – często już podczas rozmowy możemy określić prawdopodobny zakres uszkodzeń i koszt minimalny. Możesz również wysłać nośnik kurierem lub Paczkomatem. Nasze laboratorium działa od poniedziałku do piątku w godzinach 10–18, a w soboty 10–15.

