O firmie

Outsourcing itSą firmy, które twierdzą, że nie da się odzyskiwać danych taniej niż za 3-4 tysiące złotych. SGdata nie jest jedną z nich… choć zdarzają się przypadki ekstremalne…

Podstawową naszą zasadą i misją jest przybliżenie usług odzyskiwania danych większej rzeszy użytkowników niż tylko duże firmy.

Wiele osób rezygnuje z odzyskiwania danych przez zaporowe poziomy cen, co powoduje bezpowrotną utratę danych, które często ciężko jest wycenić.

Podejmując się odzyskania danych z większości dostępnych nośników pozostajemy w stałym kontakcie z klientem. I to nas na pewno wyróżnia. Klient na każdym etapie prac wie co się dzieje z jego nośnikiem, jakie były przyczyny utraty danych, przewidywalny koszt oraz czas odzyskania.

Czujemy, że tego typu usługi powinny być bardziej dostępne i każdy powinien mieć szansę z nich skorzystać. Ciągle jesteśmy wierni tym zasadom i dzięki ciągłemu rozwojowi możemy odzyskać dane z większości nośników.

Doświadczenie i ciągły rozwój, wraz z nowoczesnym sprzętem są w stanie sprostać nawet największym i najtrudniejszym wyzwaniom związanym z odzyskiwaniem danych.

Głównie zajmujemy się takimi zagadnieniami jak:

Z czego korzystamy? M.in. z:

PC3000 Express+SSD
PC3000 UDMA+SSD
PC3000 Flash
DMDE
narzędzi Apex apextoollab.com
narzędzi HDDSurgery hddsurgery.com
Rusolut Visual Nand Reconstructor
Flash extractor Soft Center
UFS Explorer

sgdata facebook
DOSKONAŁA
71 opinii na
Dawid Nastula
2021-07-02
W moim przypadku dysk nie był uszkodzony, problemem była jedynie uszkodzona przejściówka. Poświęcono mi czas, jeszcze tego samego dnia dostałem informację o problemie i odebrałem dysk. Bardzo uczciwie i profesjonalnie.
Adam Goralczyk
2021-06-25
Profesjonalna pomoc w kryzysowej sytuacji. Dane odzyskane. Polecam.
Gabriela Grolik
2021-06-09
Znakomite, profesjonalne podejście do klienta. Polecam wszystkim.Stuprocentowa skuteczność !!
Marcin Nowak
2021-04-26
Pełen profesjonalizm. Odzyskane nie tylko zdjęcia i filmy na których mi najbardziej zależało ale cała zawartość HDD. No i cena bardzo konkurencyjna. Szczerze polecam.
Jarek Goblin
2021-04-13
Rzeczowa konsultacja telefoniczna i przedstawienia jasno tematu.
Irena Książek
2021-03-02
Bardzo sprawna obsługa. Pełen profesjonalizm. Błyskawicznie odzyskałam utracone z telefonu dane. Dodatkowo dostałam je na płytce :-). Polecam
Call Now Button