Outsourcing it

Są firmy, które twierdzą, że nie da się odzyskiwać danych taniej niż za 2-3 tysiące złotych. SGdata nie jest jedną z nich…

Podstawową naszą zasadą i misją jest przybliżenie usług odzyskiwania danych większej rzeszy użytkowników niż tylko duże firmy. Wiele osób rezygnuje z odzyskiwania danych przez zaporowe poziomy cen, co powoduje bezpowrotną utratę danych, które często ciężko jest wycenić. Podejmując się odzyskania danych z większości dostępnych nośników pozostajemy w stałym kontakcie z klientem. I to nas na pewno wyróżnia. Klient na każdym etapie prac wie co się dzieje z jego nośnikiem, jakie były przyczyny utraty danych, przewidywalny koszt oraz czas odzyskania. Czujemy, że tego typu usługi powinny być bardziej dostępne i każdy powinien mieć szansę z nich skorzystać. Ciągle jesteśmy wierni tym zasadom i dzięki ciągłemu rozwojowi możemy odzyskać dane z większości nośników.

Naszym klientom oferujemy usługi odzyskiwania danych z większości nośników. Doświadczenie i ciągły rozwój, wraz z nowoczesnym sprzętem są w stanie sprostać nawet największym i najtrudniejszym wyzwaniom związanym z odzyskiwaniem danych.

Głównie zajmujemy się takimi zagadnieniami jak:

Z czego korzystamy? M.in. z:
PC3000 Express+SSD
PC3000 UDMA+SSD
PC3000 Flash
DMDE
narzędzi Apex apextoollab.com
narzędzi HDDSurgery hddsurgery.com
Rusolut Visual Nand Reconstructor
Flash extractor Soft Center

sgdata facebook